مجله کفچک

خرید عمده قاشق و چنگال با بهترین قیمت و تنوع + مشاوره رایگان

خرید عمده قاشق چنگال

قاشق و چنگال را می‌توان یکی از پرکاربردترین ابزارهای ساخت بشر به‌حساب آورد. این همراه همیشگی، نقش به‌سزایی در زندگی روزمره دارند و تجربه لذت غذا خوردن بدون آن‌ها میسر نیست. در برخی از کسب‌وکارها، این نقش پر‌رنگ‌تر هم می‌شود و  قاشق چنگال مناسب، عضوی جدانشدنی از ابزار مورد نیاز در کسب و کارشان محسوب می‌شود. به زبان ساده‌تر، قاشق چنگال عمده، به‌خصوص قاشق چنگال اداری و قاشق چنگال تالاری برای کسب‌وکارهایی مانند هتل‌دارها و رستوران‌دارها بسیار حیاتی است؛ زیرا هم تعداد زیادی قاشق و چنگال و دیگر اقلام سرویس قاشق چنگال از یک شکل دارند و هم می‌توانند با قیمت مناسبی آن را تهیه کنند.

یکی از مشکلاتی که این نوع کسب‌وکارها مانند اداره‌ها و تالارها همواره با آن مواجه هستند، تأمین قاشق و چنگال با توجه به نیاز خود است. زیرا تهیه قاشق چنگال به تعداد متعارف بازار برایشان راه‌گشا نیست و نیاز است که بتوانند قاشق چنگال یک شکل در تعداد زیاد تهیه کنند.

خرید عمده قاشق چنگال اداری و تالاری به دلیل اهمیت انتقال تجربه خوب و ماندگار به مشتریان و مهمانان همواره چالش‌برانگیز بوده و انتخاب قاشق چنگال مناسب سختی‌های خود را به همراه داشته است، اما کفچک اینجاست تا این مشکل را برای شما برطرف سازد.

رستوران‌ها، سرو غذا کار ماست!

از بین کسب‌و‌کارهای دیگر، شاید بتوان گفت که نیاز تالارها، هتل‌ها، اداره‌ها و به‌خصوص رستوران‌ها به قاشق و چنگال از بقیه بیشتر باشد. قاشق و چنگال از ارکان اصلی میل کردن هر وعده غذایی محسوب می‌شوند و عملاً غذا خوردن بدون استفاده از آن‌ها غیرممکن است.

رستوران‌ها، اداره‌ها و تالارها از آن‌جایی که به صورت مستقیم بر روی تجربه لذت غذا خوردن مشتریان و مهمانان خود تمرکز دارند، انتخاب درست و اصولی لوازم غذاخوری مانند قاشق چنگال برای آن‌ها بسیار مهم و حیاتی است.

از طرفی با توجه به وسعت کسب و کار، نیاز به قاشق و چنگال عمده که به آن‌ها قاشق چنگال رستورانی، قاشق چنگال هتلی یا قاشق چنگال تالاری نیز می‌گویند و در اداره‌ها نیز استفاده می‌شوند، در تعداد بالا حس می‌شود. همچنین به دلیل تماس مداوم با شوینده‌های شیمیایی، گم شدن قاشق چنگال در حین استفاده مشتری، از دست دادن زیبایی و جلا به مرور زمان و ... خرید خرده و سرویس قاشق چنگال برای این کسب‌وکار پیشنهاد نمی‌شود.

همچنین برخی از رستوران‌ها، با توجه به نیاز کاری خودشان نیاز به قاشق چنگال با قیمت پایین‌تر هستند. اما در سرویس‌های ارزان نیز تنوع محصولات بسیار بالا بوده و نیاز است در میان گزینه‌های موجود در بازار، یک قاشق چنگال با طول عمر بالا و کیفیت مناسب تهیه کنند. به طور خلاصه قاشق چنگال ارزان عمده ای ارزش خرید دارد که ضمن قیمت مناسب، دوام بالا و طراحی زیبایی داشته باشد و بتوان راحت آن را خریداری کرد.

کفچک به‌عنوان سازنده و واردکننده قاشق و چنگال با بهترین کیفیت و از بهترین برندها، همواره انتخاب رستوران‌ها و تالارهای بسیاری بوده است.

فروش عمده قاشق چنگال

هتل‌ها، انتقال حس خوب میزبانی

یکی دیگر از کسب و کارهایی که برای پذیرایی از مهمانان و مشتریان خود نیاز مبرم به تعداد زیادی قاشق چنگال دارند، هتل‌ها هستند.

از طرفی به دلیل تعداد زیاد مهمانان هتل‌ها و شستن مداوم قاشق‌ها و چنگال‌ها، انتخاب قاشق چنگال با کیفیت و با دوام از الزامات است. برندهایی که بتوانند در عین اقتصادی و دردسترس‌بودن کیفیت بالای خود را حفظ کنند، ارزش خرید بسیار بالایی دارند.

همچنین در این کسب‌وکارها، نیاز به قاشق و چنگال غذاخوری بیشتر از دیگر لوازم سرویس کامل قاشق چنگال است. بنابراین خرید چندین ست کامل سرویس قاشق چنگال راه حل مناسبی قلمداد نمی‌شود.

خرید عمده قاشق چنگال این امکان را برای شما فراهم می‌سازد که با توجه به نیاز خود، تعداد و نوع هر یک از لوازم را سفارشی و شخصی‌سازی کنید. شما می‌توانید با توجه به نوع کسب و کار خود، تنها لوازم مورد نیاز خود را خریداری کنید.

کفچک، نمایندگی پخش عمده قاشق چنگال ارزان، دسترسی را برای شما و کسب و کارتان ساده‌تر کرده است تا بتوانید به بهترین مدل‌ها و باکیفیت‌ترین طراحی‌ها با بهترین قیمت دسترسی داشته باشید.

 

تالارها، پذیرایی لوکس

یکی از کسب و کارهایی که همواره نیاز به قاشق چنگال عمده دارند، تالارها و سالن‌ها هستند. تالارها به‌خاطر اینکه نیاز به پذیرایی هم‌زمان از تعداد زیادی مهمان‌ را دارند، به تعداد زیادی سرویس پذیرایی و قاشق چنگال نیاز دارند.

از طرفی با توجه به نوع مراسم تالارها، انتقال حس لوکس و تجملی به مهمان‌ها بسیار اهمیت دارد. یکسان و سازگار بودن قاشق چنگال‌ها و هماهنگی آن‌ها با تزیینات سرویس پذیرایی، در انتقال این حس بسیار مهم و پررنگ است.

اما تهیه قاشق و چنگال لوکس به تعداد کم برای سالن‌ها و تالارها بسیار هزینه‌بر بوده و امکان پیدا کردن یک مدل در تعداد بالا، بسیار سخت خواهد شد.

به همین دلیل، خرید قاشق چنگال عمده برای تالارها، مناسب‌ترین گزینه خواهد بود. تاجران نیز به عنوان وارد کننده قاشق و چنگال، اهمیت قاشق چنگال فله را کمتر از قاشق چنگال عمده نمی‌دانند و توجه بسیاری به آن می‌کنند.

 از این رو تالارها نیاز به قاشق چنگال‌های باکیفیت در تعداد بالا دارند. و راه‌حل این مسئله، خرید قاشق چنگال عمده از برندهای خوب و نام‌آشنا مانند قاشق چنگال یونیک عمده، در تعداد بالاست. پیدا کردن قاشق چنگال ارزان عمده نیز آسان نخواهد بود و باید حتماً فروشگاه معتمد و قابل اطمینانی را انتخاب کنید که بتوانید بهترین و باکیفیت‌ترین محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.

می‌توانید در ماه به سایت یا فروشگاه کفچک سر بزنید تا از تخفیفات و حراج قاشق و چنگال ما باخبر شوید و مدل‌های قاشق چنگال تالاری، رستورانی و هتلی باب میل خود را با قیمت بهتری خریداری نموده و رضایت بیشتری از خرید خود داشته باشید.

 

قاشق و چنگال برای اداره

ممکن است کسب‌وکار و بیزینس شما به شکلی باشد که نیروی کار ثابت یا موقت داشته باشد؛ مانند اداره‌ها، سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی، شرکت‌های خصوصی و... یا ممکن است که در فضای کاری خود، سلف غذاخوری داشته باشید. این موارد همه و همه به هنگام صرف غذا که می‌شود، بدون شک اولین ابزاری که نیاز پیدا خواهند کرد، قاشق و چنگال است.

این قاشق چنگال‌ها نیز مانند تمامی مشاغلی که پیش‌تر گفته شد و در آن‌ها قاشق چنگال عضوی حیاتی است، باید خصوصیات و کیفیت مناسبی داشته باشند که بتوان آن‌ها را با تعداد بالا و قیمت مناسب نیز تهیه کرد.

خرید عمده قاشق چنگال اداری بهترین گزینه خواهد بود، زیرا قیمت پایین‌تری نسبت به قاشق چنگال فله‌ای (تکی) خواهند داشت و کیفیت قابل قبولی را  هنگام صرف غذا و استفاده پیاپی طی سالیان سال از خود نشان خواهند داد.

قاشق چنگال عمده برای سایر کسب‌وکارها

با توجه به تمام نکاتی که گفته شد، نیاز به خرید قاشق چنگال عمده و در تعداد بالا، بیشتر حس می‌شود.

همچنین ممکن است شما در زمره کسب کارهای نامبرده شده در مقاله محسوب نشوید ولی به مرجع فروش عمده قاشق و چنگال و در تعداد بالا نیاز داشته باشید.

برای مثال ممکن است شما مغازه فروش خرده لوازم آشپزخانه داشته باشید و برای تأمین قاشق چنگال فروشگاه خود جهت ارائه به مشتریان، به خرید عمده ست قاشق و چنگال نیاز داشته باشید.

قاشق چنگال‎‌های عمده در دیگر مکان‌ها مانند ارگان‌های دولتی، مدارس، بوفه‌ها، دانشگاه‌ها و ... مورد استفاده قرار می‌گیرند. در واقع می‌توانیم بگوییم که اهمیت قاشق چنگال عمده و خرید آن برای دانشگاه‌ها، مدارس و سازمان‌هایی که سلف فعال دارند و نیازمند قاشق چنگال‌ها و دیگر اقلامی هستند که علاوه بر کیفیت، قیمت مناسبی هم داشته باشد، بسیار زیاد است.

اما می‌توانیم اضافه کنیم که قاشق و چنگال فله‌ای نیز مشتریان و طرف‌داران خودش را دارد؛ به همین خاطر فروشگاه‌های بزرگی مانند کفچک، قاشق چنگال‌های خود را هم به‌صورت فله و هم به‌صورت عمده موجود می‌کنند تا طیف گسترده‌تری از مشتریان را بتوانند راضی کنند.

پخش قاشق چنگال عمده از کفچک

کفچک، مرجع عمده‌فروشی انواع قاشق چنگال و کارد است. شما می‌توانید انواع قاشق چنگال در انواع مدل و طرح را در تعداد مدنظر و با بهترین قیمت خود از نمایندگی پخش عمده قاشق و چنگال، یعنی کفچک خریداری کنید.

در کفچک از به‌صرفه‌ترین مدل‌های قاشق چنگال تا تجملاتی‌ترین مدل‌ها، از محبوب‌ترین برندهای ایران و دنیا همواره موجود است تا مشغول هر کسب و کاری که باشید، نیاز شما را برطرف ‌کند. به بیان کلی‌تر، کفچک یعنی فروش عمده قاشق چنگال در تمامی انواع و مدل‌ها.

علاوه بر انواع مدل‌ها و طرح‌های محبوب قاشق چنگال عمده موجود در کفچک، به قاشق و چنگال فله‌ای نیز بسیار توجه شده است. برای شمایی که در ذهنتان است تا برای جهیزیه یا به عنوان هدیه، سرویس قاشق چنگال یا قاشق چنگال فله خریداری نمایید، می‌توانید با مراجعه به فروشگاه کفچک، انواع جدیدترین و پرطرف‌دارترین مدل‌ها را مشاهده نمونه و در کمترین زمان با بهترین قیمت، درب منزل تحویل بگیرید.

تمام محصولات فروشگاه کفچک دارای ضمانت اصالت کالا بوده و تضمین بهترین قیمت دارند.

با سرزدن به سایت فروشگاه بزرگ اینترنتی کفچک، می‌توانید از حراج قاشق و چنگال باخبر شوید.

برای دریافت مشاوره برای خرید عمده انواع قاشق چنگال، مشاورین ما همواره حاضر هستند تا شما را در امر خرید راهنمایی کرده و به شما کمک برسانند.

 

 

همچنین برای خرید حضوری، می‌توانید به فروشگاه کفچک واقع در خیابان صابونیان (میدان شوش) مراجعه کنید و از مجموعه کامل قاشق چنگال‌های ما دیدن کرده و قاشق چنگال مد نظرتان را عمده خریداری کنید.

24 دیدگاه در “خرید عمده قاشق و چنگال با بهترین قیمت و تنوع + مشاوره رایگان

 1. هادی گفت:

  سلام محصولات فله ای هم ضمانت دارند

  1. کفچک گفت:

   سلام هادی عزیز
   تمام محصولات فروشگاه کفچک دارای ضمانت اصالت کالا بوده و تضمین بهترین قیمت دارند. شما می‌توانید با خیال راحت از ما خرید کنید.

 2. ربابه گفت:

  با ارگان های دولتی هم قیمت عمده حساب میکنید

  1. کفچک گفت:

   سلام ربابه عزیز
   بله! کفچک، مرجع عمده‌فروشی انواع قاشق چنگال و کارد است. در کفچک از به‌صرفه‌ترین مدل های قاشق چنگال همواره موجود است تا مشغول هر کسب و کاری که باشید، نیاز شما را برطرف ‌کند.

 3. مهشید گفت:

  قاشق چنگال رولنزا ساخت کجاست؟

  1. کفچک گفت:

   سلام مهشید عزیز
   قاشق چنگال‌های رولنزا یکی از بهترین برندهای ایرانی در تولید سرویس قاشق چنگال است.

 4. اقای ربیعی گفت:

  من یک فروشگاه لوازم خانگی دارم با قیمت همکاری با بنده حساب میشود؟

  1. کفچک گفت:

   سلام اقای ربیعی عزیز
   بله اگر شما مغازه فروش خرده لوازم آشپزخانه داشته باشید و برای تامین قاشق چنگال فروشگاه خود جهت ارائه به مشتریان، به خرید عمده ست قاشق و چنگال نیاز داشته باشید کفچک شما را برای خرید قاشق چنگال یاری می‌کند.

 5. آرین پناهی گفت:

  سلام رنج قیمت قاشق چنگال یونیک چقدره؟

  1. کفچک گفت:

   سلام آرین عزیز
   می‌توانید با مراجعه به فروشگاه کفچک از جدیدترین و محبوب‌ترین مدل‌های یونیک دیدن فرمایید.

 6. سینا گفت:

  سلام بورس قاشق چنگال عمده کجا هستش؟

  1. کفچک گفت:

   سلام سینای عزیز
   بورس قاقش چنگال در بازار شوش است. می‌توانید به فروشگاه کفچک واقع در خیابان صابونیان مراجعه کنید و از انواع مدل‌ها و محبوب‌ترین طرح‌ها دیدن فرمایید.

 7. سعید مالکی منش گفت:

  سلام برای خرید قاشق چنگال عمده میشه آنلاین خرید کرد یا باید حضوری به فروشگاه رفت؟

  1. کفچک گفت:

   سلام سعید مالکی منش عزیز
   بله دوست عزیز؛ می‌‌توانید از صفحه قاشق چنگال کفچک دیدن فرمایید.

 8. متین رضایی کیان گفت:

  قاشق چنگالهای خارجی رو واقعا وارد کننده قاشق و چنگال میاره یا ایران ساخته میشن ؟

  1. کفچک گفت:

   سلام متین عزیز
   برندهای خارجی عموماً به صورت وارداتی وارد کشور می‌شوند.

 9. سید حسین گفت:

  عمده فروشی قاشق چنگال در تهران کجاست؟

  1. کفچک گفت:

   سلام سید حسین عزیز
   بازار شوش از دیرباز به عنوان بورس و عمده فروشی قاشق چنگال در تهران شناخته می‌شود.

 10. محسن نامی گفت:

  بعد از خرید اینترنتی قاشق چنگال از کفچک ضمانت اصلی بودن کالا وجود داره//

  1. کفچک گفت:

   سلام محسن نامی عزیز
   تمام محصولات فروشگاه کفچک دارای ضمانت اصالت کالا بوده و تضمین بهترین قیمت دارند.

 11. سیامک میرناصر گفت:

  سلام قاشق چنگال تالاری با قاشق چنگال رستورانی فرق داره؟

  1. کفچک گفت:

   سلام سیامک میرناصر عزیز
   به طور کلی به قاشق چنگال‌های عمده که در کسب‌وکارها استفاده می‌شوند قاشق چنگال تالاری، قاشق چنگال رستورانی یا قاشق چنگال هتلی نیز گفته می‌شود.

 12. سالار گفت:

  چه قاشق چنگالی برای اداره و دانشگاه خوبه؟

  1. کفچک گفت:

   سلام سالار عزیز
   قاشق چنگال مناسب برای اداره و دانشگاه باید ضمن حفظ کیفیت و دوام بالای خود، قیمت مناسبی داشته باشند. شما می‌توانید با مراجه به صفحه قاشق چنگال کفچک یا مراجعه حضوره به فروشگاه بزرگ کفچک واقع در خیابان صابونیان، از جدیدترین و بهترین انواع قاشق چنگال عمده و فله دیدن فرمایید و مدل باب میل و مناسب کسب‌وکار خود را خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *